Kursy egzamianacyjne

Oferta skierowana do osób pragnących uzyskać pisemne potwierdzenie swoich umiejętności językowych.

Język angielski

Przygotowujemy do najpopularniejszych Egzaminów Cambridge: KET, PET, FCE, CAE czy CPE oraz mniej znanych takich jak: TOEFL, uznawanego przez uczelnie, szkoły oraz instytucje rządowe i prywatne na całym świecie czy IELTS General, potrzebnego aby zdobyć wymagającą pracę w środowisku anglojęzycznym lub dostać się na stypendium zagraniczne.

Język niemiecki

Prowadzimy zajęcia przygotowujące do najpopularniejszych egzaminów Instytutu Goethego: od A1 dla początkujących aż do najwyższego poziomu biegłości C2: A1 Fit in Deutsch 1, A1 Start Deutsch 1, A2 Fit in Deutsch, Goethe-Zertifikat A2, Goethe-Zertifikat B1, Goethe-Zertifikat B2, Goethe-Zertifikat C1, Goethe-Zertifikat C2: Großes Deutsches Sprachdiplom (GDS), TestDaF. Certyfikaty Goethe-Institut potwierdzające znajomość języka niemieckiego są uznawane na całym świecie.

Jak przygotowujemy do egzaminów?

- Na naszych zajęciach kursanci rozwijają wszystkie aspekty języka, aczkolwiek kładziemy szczególny nacisk na te, które trudniej jest przećwiczyć samemu w domu (słuchanie i mówienie)

- Ćwiczymy techniki i strategie egzaminacyjne. Podpowiadamy, jak najefektywniej rozwiązywać poszczególne części egzaminacyjne. Dzięki znajomości technik egzaminacyjnych i styl zadawanych pytań, wiemy, czego się spodziewać i nic nie jest w stanie nas zaskoczyć podczas egzaminu

- Regularnie oceniamy, identyfikujemy silne i słabe strony, monitorujemy postępy dzięki czemu możemy doradzić, które elementy języka są już na poziomie wymaganym na egzaminie, a którym należy poświęcić więcej pracy

- Motywujemy do własnej pracy w domu poprzez zadawanie prac domowych oraz systematyczne powtarzanie słownictwa. Nie tylko pozwoli to przećwiczyć techniki egzaminacyjne, ale pokaże też, jaki postęp robi kursant w ciągu trwania kursu.


Copyright © 2023 Lingua Target - All rights reserved